Luistert u graag naar Jazz muziek? Beleeft u ook zoveel plezier aan de warme klanken van helden als Miles Davis en John Coltrane of juist het enthousiasme en speelse van Bebop giganten zoals Charlie Parker en Dizzy? Of bent u onbekend met Jazz maar wilt u er wel meer over weten en van genieten?
Componist en muzikant Michiel Heeneman neemt u graag mee in deze wondere wereld:
In een prettige en intieme sfeer krijgt u in 3 avonden de fijnste Jazz muziek te horen. Aan de hand van geluidsfragmenten en uniek beeldmateriaal maakt u kennis met verschillende stijlperioden van Swing tot en met hedendaagse Jazz.
Na deze ervaring heeft de beluisterde muziek u meer betekenis gegeven en zult u in de toekomst hopelijk nog meer genieten van Jazz muziek.
Meebrengen: U hoeft zelf niets mee te nemen behalve eventueel een pen voor aantekeningen.
Materiaalkosten: Geen
3 lessen op dinsdagavond van 20.00 - 22.00 uur
Data: 12/4, 19/4 en 26/4
Locatie: De Deel
Docent: Michiel Heeneman
Info cursus: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Info organisatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
De cursussen voor het nieuwe cursusseizoen 2022-2023 zijn vanaf half augustus weer op deze website te vinden.
Latent Talent Postadres: Rietspinner 23831 DR Leusden